Psycholog Fundacji

Psycholog Fundacji PFPU

Miło nam poinformować, że w swoich szeregach Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom powitała Panią Małgorzatę Gola-Chmielewską. Już niebawem Pani Małgorzata otworzy przed Wami swoje serca i gabinet, aby pomóc, służyć radą czy też po prostu rozmową. Pani Małgorzata jest pedagogiem rodzinnym i socjoterapeutą w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Doświadczenie

Od 5 lat pracuje w charakterze terapeuty zajęciowego w specjalistycznych usługach opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Jest także od wielu lat związana z Fundacją „Dr Clown” w której zajmuję się pracą z dzieckiem na oddziale szpitalnym przy pomocy gelototerapii, pedagogiki cyrku i klaunady. Ponadto zakończyła kurs terapii poznawczo-behawioralnej i wciąż doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach min. Kurs instruktorski jogi śmiechu, kurs „Bajkoterapia jako metoda terapeutyczna wspierająca rozwój dziecka”, ” Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży. Problem, zapobieganie, wsparcie „

O samej sobie mówi tak:

Magister psychologii, „doktor clown” i tancerka. Uśmiechem zmieniam świat nie pozwalając, by świat zmienił mój uśmiech 🙂 Ukończyłam studia magisterskie, kierunek psychologia, na Uniwersytecie Szczecińskim. Od dwóch lat współpracuję z PFPU prowadząc zajęcia śmiechoterapii. Natomiast wieczorami zarażam swoją miłością do tańca prowadząc zajęcia bachaty.

Serdecznie witamy Panią Małgorzatę i już nie możemy doczekać się współpracy!