Pomóż nam się rozwijać!

Dostępne wzory koszulek:

Wzór nr 1
Wzór nr 2
Wzór nr 3
Wzór nr 4
Wzór nr 5
Wzór nr 6, projekt: Łukasz Kosy
tył

DOSTĘPNE WZORY WLEP:

Wzór nr 1/2/3/4 kolor: srebrny/żółty
Wzór nr 5/6/7
Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom została założona w 2014 roku przez Agnieszkę Zalewską, która jest Prezesem Fundacji oraz główną pomysłodawczynią i organizatorką wszelkich działań Fundacji. Fundacja ściśle współpracuje z wieloma specjalistami i w swoje szeregi regularnie przyjmuje wolontariuszy, którzy wspierają ją w realizowaniu projektów.

Fundacja powstała z prostych pobudek – aby pomagać. Z początku chodziło przede wszystkim o wspieranie osób uzależnionych w odejściu od nałogu, następnie działania poszerzyły się o aktywne szerzenie profilaktyki wśród dzieci i młodzieży, a potem – z każdym rokiem – zakres działań stale się poszerzał. Na dzień dzisiejszy działania Fundacji poza profilaktyką uzależnień skierowane są także na pracę z emocjami i zdrowiem psychicznym.

Dlaczego warto wesprzeć właśnie naszą Fundację?

Zależy nam na dalszym rozwoju i realizowaniu naszych projektów na większą skalę – prowadzenie zajęć i prelekcji w szkołach, placówkach oświatowych oraz ośrodkach wychowawczych dla dzieci i młodzieży. Stworzeniu szeregu warsztatów dla rodziców i specjalistów. Opracowywania kampanii i projektów na skalę regionalną.

Fundacja regularnie dostaje zapytania i prośby od Szczecińskich Szkół o przeprowadzenie bezpłatnych wykładów i warsztatów dla dzieci i młodzieży na tematy związane z profilaktyką uzależnień, ale także z emocjami – głównie ze względu na problemy, które zapoczątkowały i rozwijają się w dobie pandemii. Stres stał się drugą naturą dla dzieci i młodzieży, przebodźcowanie i wyczerpanie związane z nadmiarem obowiązków, piętrzącymi się zaległościami i próbami nadrobienia ich przez przeładowanie materiałów i programów szkolnych. A to tylko początek – poza sferą naukową dochodzi także towarzyska, problemy z nawiązywaniem i utrzymywaniem znajomości oraz rodzinna. Regularnie docierają do nas sygnały o wzmagających się problemach z samooceną i odnalezieniem swojego miejsca w najbliższym otoczeniu oraz społeczeństwie.

A co z dorosłymi? Fundacja przewiduje w swoich działaniach pomoc wielotorową, nie zamykamy się na określone grupy wiekowe. Dlatego zapraszamy do kontaktu – Fundacja współpracuje ze specjalistami uzależnień oraz psychologami.

Jak można wesprzeć Fundację?

To proste – wystarczy przelać wybraną kwotę na rachunek Fundacji:

Bank CA: 42 1940 1076 3130 1141 0000 0000

Tytuł przelewu: darowizna na rzecz Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom

Za każdy datek powyżej 70 złotych, chętna osoba będzie mogła sobie wybrać wlepę, którą odeślemy na wskazany adres, a za każdy datek powyżej 100 zł darczyńca będzie mógł wybrać sobie koszulkę PFPU!

Jak się zgłosić po gadżet?

  1. Przekaż datek na konto Fundacji;
  2. Wyślij potwierdzenie przelewu na e-mail Fundacji: fundacja@pfpu.pl albo na facebook Fundacji;
  3. Do wiadomości załącz informacje na temat pożądanego gadżetu z listy dostępnych oraz rozmiaru;
  4. Wskaż sposób odbioru – osobisty w siedzibie Fundacji albo wysyłka na wskazany adres na terytorium kraju (darowizna powyżej 150 zł przesyłka gratis!);
  5. Czas realizacji i dostawy zależny będzie od dostępności wybranego wzoru i rozmiaru.

Dołącz do rebelii i przejdź na jasną stronę mocy już dzisiaj!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +48 519 195 023

E-mail: fundacja@pfpu.pl

Odpisujemy też na messengerze!