Wróć do szkoły bez stresu!

Pandemia. Lockdown. Długotrwałe nauczanie zdalne – trzy z podstawowych haseł, które towarzyszyły nam w ciągu ostatnich dwóch lat. Do czego doprowadziły? Do zaburzeń emocjonalnych, obniżenia zdolności interpersonalnych, wzmagającego się stresu i poczucia wstydu, niepewności co do samego siebie i otaczającej nas rzeczywistości. A to tylko czubek góry lodowej wszystkich problemów, które wzmogły się czy pojawiły w ciągu ostatnich dwóch lat.

I TERAZ POJAWIAMY SIĘ MY!

Pragniemy zaprosić wszystkich na warsztaty w ramach projektu „wróć do szkoły bez stresu!”. Chcemy WESPRZEĆ dzieci i młodzież, ale także rodziców w tym trudnym czasie i zadaniu, jakim jest powrót do szkoły w stacjonarnym (lub hybrydowym) trybie nauczania. Chcemy POKAZAĆ WAM jak radzić sobie ze stresującymi sytuacjami, emocjami. Jak ODKRYWAĆ swoje pozytywne pokłady energii wewnętrznej i zdolności. Chcemy WPROWADZIĆ w waszym życiu – i waszych dzieci – zdrowe i bezpieczne nawyki myślowe i zachowania. Chcemy POMÓC.

Spot promujący warsztaty „Wróć do szkoły bez stresu!”.

Warsztaty będą obfitować w wiedzę praktyczną i teoretyczną. Będą dyskusje, wykłady, ale i duuużo zabawy w myśl zasady „baw się i ucz”. Cała wiedza będzie przekazana w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego!

Nie wstydź się przyjść! Stres nie jest powodem do wstydu! A jeśli uważasz, że problem zjawiska stresu i zagadnień emocjonalnych Ciebie nie dotyczy to może przyjdziesz z czystej ciekawości?

ZAPRASZAMY!

ZAPISZ SIĘ:

11-14 r.ż.

https://app.evenea.pl/event/873447-1/?fbclid=IwAR3QUFXZFEI63qGQmqO9qswkM_y32ZEARHzLkSezoqH02crwzYkKtNdh14I

15+

https://app.evenea.pl/event/873447-2/?fbclid=IwAR3Bzq69FbO4QkLmYabrONYZQ5k102l1P4OfaJ18i3jN_KkHllxxpxX_erc

Wszystkie warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem metody ABC Inteligencji Emocjonalnej, którą autorsko udoskonalamy od lat:

https://iie.pfpu.pl/

Warsztaty będą prowadzić Prezes PFPU Agnieszka Zalewska oraz dr. n. med. Karina Ryterska.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Wstęp jest bezpłatny, rejestracja to czysta formalność ze względu na ograniczenia związane z pandemią covid-19.

Zapraszamy także do zapisów na warsztaty:

https://iie.pfpu.pl/category/warsztaty/

UWAGA! Pamiętaj, że na warsztatach obowiązują maseczki oraz zachowywanie bezpiecznej odległości.

UWAGA! Zakupienie biletu poprzez rejestrację na evenea.pl oznacza automatyczną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział nieletniego w warsztatach.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Można nas znaleźć na platformie facebook albo napisać na e-mail: fundacja@pfpu.pl/tel. 519195023A TAK BYŁO!

A na koniec, uczestnicy naszych warsztatów mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z Prezydentem Miasta Szczecin, podczas którego odbył się quiz na temat wiedzy o stresie!


Podsumowanie warsztatów

POWYŻEJ przedstawiamy krótkie nagranie podsumowujące nasze sierpniowe warsztaty. Z miłymi wspomnieniami zachęcamy do udziału w kolejnych, w ramach projektu „W stronę słońca”:

Projekt współrealizowany przez:

Gmina Miasto Szczecin (Szczecin Floating Garden/ Szczecin TworzyMY’21)

Instytut Inteligencji Emocjonalnej

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. K

Fundacja Ludzkie Sprawy