Wykład o produktywności i nieodwlekaniu.

W ramach Kampania „Przejdź na Jasną Stronę Mocy” już 16.08 o godzinie 17 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbędzie się wykład z produktywności i nieodwlekania poprowadzony przez Adama Antoszczaka.

Na tym wykładzie poznasz podstawowe informacje pomagające skutecznie zwiększyć Twoją produktywność. Solidna dawka potwierdzonych naukowo i empirycznie konkretów.

Na wykładzie między innymi dowiesz się o psychologicznych podstawach stojących za nawykiem prokrastynacji. Poznasz główne powody odwlekania oraz techniki zarządzania zadaniami. Dowiesz się także o nawykach, jak je budować i jakie wykorzystać przy wyzbywaniu się prokrastynacji.

Na koniec poznasz wskazówki, pozwalające na szybki wzrost produktywności z dnia na dzień.
Całość zamkniemy jednymi z najskuteczniejszych technik osobistego rozwoju.

Dodatkowo zajęcia z psychosomatyki poprowadzi Agni Kaczmarek z Agni Yoga Dance Flow

Psychosomatyka to nauka o połączeniu ciała i psychiki, skupiająca się na emocjonalnym i mentalnym podłożu chorób ciała, udziale psychiki w procesie zdrowienia oraz terapii ruchowych w procesie integracji sfery emocjonalnej, poznawczej, fizycznej i społecznej danej osoby.
Agnieszka opowie gdzie mieszkają emocje, jak nawiązać kontakt z własnym ciałem i pokaże jak za pomocą prostych ćwiczeń ruchowych można odnaleźć własny rytm i uwolnić się od codziennych napięć.

Oto wykład oraz zajęcia:

Serdecznie zapraszamy!

Chcesz otrzymywać informację o bezpłatnych szkoleniach zapisz się do naszego newslettera poniżej.