Warsztaty na Bulwarach

Warsztaty na Bulwarach

Kalendarz wydarzeń 2019

Przejdź na Jasną Stronę Mocy.Dołącz do rebelii.
15.06-15.09.2019


CZERWIEC

15 czerwca, sobota

  • 1600 – 1700 — HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1
  • 1700 – 1800 — Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 — Warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

16 czerwca, niedziela 

  •  1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

18 czerwca, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Hip Hop Replay – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa 1

19 czerwca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

20 czerwca, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

21 czerwca, piątek 

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca KIMAMA

22 czerwca, sobota. Początek wakacji  z projektem pudło. 

  • 1600 – 1700 – HIP HOP  Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1630-1800– Profilaktyka WOPR
  • 1700 – 1800 – Warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie
  • 1800 – 1900 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1
  • 1900-2100– PROJEKT PUDŁO

23 czerwca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

 25 czerwca, wtorek  

  •  1700 – 1800 – Hip Hop Replay – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

26 czerwca, środa

  • 1600-1700– Michał Krempa
  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

27 czerwca, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

 28 czerwca, piątek

  • 1700 – 1800 – Mind Power Studio – zajęcia taneczne 

29 czerwca, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

30 czerwca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

LIPIEC

2 lipca, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

3 lipca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

4 lipca, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

5 lipca, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca KIMAMA – Kizomba

6 lipca, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

8 lipca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

9 lipca, wtorek  

  •  1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

10 lipca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

11 lipca, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

12 lipca, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca Quierosalsa – Mariusz i Kasia – Zouk

13 lipca, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 – Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

14 lipca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

16 lipca, wtorek  

  •  1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

17 lipca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930 – Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

18 lipca, czwartek

  • 1800 – 1900 – Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

19 lipca, piątek

  • 1700 – 1800 – Abballu Dance Studio 
  • 1700 – 1800 – Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

20 lipca, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

21 lipca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

 23 lipca, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

24 lipca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

25 lipca, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

26 lipca, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca  Quierosalsa – Salsa

27 lipca, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

28 lipca, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

30 lipca, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

31 lipca, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

SIERPIEŃ

1 sierpnia, czwartek

  • 1800 – 1900 – Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

2 sierpnia, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca KAMAMA – Kamila Engelhartd – Reggaeton

3 sierpnia, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 – Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

4 sierpnia, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

6 sierpnia, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

7 sierpnia, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930 – Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

8 sierpnia, czwartek

  • 1800 – 1900 – Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

9 sierpnia, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca Quierosalsa  – Salsa 

10 sierpnia, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay  przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

11 sierpnia, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

13 sierpnia, wtorek  

  •  1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

14 sierpnia, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

15 sierpnia, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

16 sierpnia, piątek

  • 1700 – 1800 – Mind  Power Studio – zajęcia taneczne
  • 1700 – 1800 – Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

17 sierpnia, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

18 sierpnia, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

20 sierpnia, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

21 sierpnia, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

22 sierpnia, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

23 sierpnia, piątek

  • 1700 – 1800 – Abballu Dance Studio  

24 sierpnia, sobota

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

25 sierpnia, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

27 sierpnia, wtorek  

  • 1700 – 1800 – Break Dance szkoła Heart Break – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

28 sierpnia, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

29 sierpnia, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

30 sierpnia, piątek

  • 1700 – 1800 – Studio Tańca Anna Kowalska 

31 sierpnia, sobota 

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

WRZESIEŃ

01 września, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

 03 września, wtorek  

  •  1700 – 1800 – Hip Hop Replay – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

04 września, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

05 września, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

 06 września, piątek

  • 1700 – 1800 – Abballu Dance Studio 
  • 1700 – 1800 – Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

07 września, sobota 

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

08 września, niedziela

  • 1700 – 1800 – Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt
  • 1800 – 1900 – Joga – Wyspa Grodzka przy marinie
  • 1900 – 2000 – Tańce Polinezyjskie – Wyspa Grodzka przy marinie

10 września, , wtorek  

  •  1700 – 1800 – Hip Hop Replay – Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

11 września, środa

  • 1700 – 1830 – Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin – plaża miejska, Wyspa Grodzka
  • 1830 – 1930– Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Wyspa Grodzka przy marinie

12 września, czwartek

  • 1800 – 1900– Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

13 września, piątek

  • 1700 – 1800 – QS Bachata

14 września, sobota. Ostatni dzień. Piknik WOPR. Pasjonująca sobota.

  • 1600 – 1700 – HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1700 – 1800 – Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 
  • 1800 – 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie