Kalendarz Warsztatów na Bulwarach

 


                                                                           

“Przejdź na Jasną Stronę Mocy. Dołącz do rebelii ” 

15.06-15.09.2019

PFPU 


KALENDARZ BULWARY 2019



  1. CZERWIEC

15.06 - SOBOTA

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

16.06 - Niedziela 

 1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

 1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

18.06 - Wtorek  

1700 - 1800 - Hip Hop Replay - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa 1

19.06 - Środa  

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

  1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

20.06 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

21.06 -Piątek 

1700 - 1800 - Studio Tańca KIMAMA

22.06 -Sobota - Początek wakacji  z projektem pudło 

1600 - 1700 - HIP HOP  Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1630-1800- Profilaktyka WOPR

1700 - 1800 - Warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie

1800 - 1900 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1

1900-2100- PROJEKT PUDŁO

23.06 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

 1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

 1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

 25.06 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Hip Hop Replay - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 26.06 - Środa 

1600-1700- Michał Krempa

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

27.06 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

 28.06 -Piątek

1700 - 1800 - Mind Power Studio - zajęcia taneczne 

29.06 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

30.06 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

     2. LIPIEC

02.07 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 03.07 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

04.07 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

05.07 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca KIMAMA - INSTRUKTOR Iza Łogowicz  - Joga dance flow

06.07 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

08.07 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

09.07 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

10.07 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

11.07 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

 12.07 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca Quierosalsa - Mariusz i Kasia - Zouk

13.07 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

14.07 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

16.07 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

17.07 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

18.07 - Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

19.07 -Piątek

1700 - 1800 - Abballu Dance Studio 

1700 - 1800 - Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

20.07 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

21.07 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

 23.07 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 24.07 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

25.07 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

26.07 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca  Quierosalsa - Salsa

27.07 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

28.07 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

30.07 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

31.07 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

   3. Sierpień

01.08 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

02.08 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca KAMAMA - Kamila Engelhartd - Reggaeton

03.08 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

04.08 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

06.08 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 07.08 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

08.08 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

09.08 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca Quierosalsa  - Salsa 

10.08 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay  przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

11.08 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

13.08 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

14.08 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

15.08 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

16.08 -Piątek

1700 - 1800 - Mind  Power Studio - zajęcia taneczne

1700 - 1800 - Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

17.08 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

18.08 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

20.08 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 21.08 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

22.08 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

23.08 -Piątek

1700 - 1800 - Abballu Dance Studio  

24.08 -Sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

25.08 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

27.08 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Break Dance szkoła Heart Break - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

28.08 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

29.08 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

30.08 -Piątek

1700 - 1800 - Studio Tańca Anna Kowalska 

31.08 -Sobota 

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

  4. Wrzesień

01.09 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

 03.09 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Hip Hop Replay - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 04.09 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

05.09 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

 06.09 -Piątek

1700 - 1800 - Abballu Dance Studio 

1700 - 1800 - Bezpłatne warsztaty Inteligencji Emocjonalnej z SSW Collegium Balticum 

07.09 -Sobota 

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 

08.09 - Niedziela

1700 - 1800 - Tai Chi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt

1800 - 1900 - Joga - Wyspa Grodzka przy marinie

1900 - 2000 - Tańce Polinezyjskie - Wyspa Grodzka przy marinie

10.09 - Wtorek  

 1700 - 1800 - Hip Hop Replay - Urząd Celnym przy Moście Długim ul. Zbożowa

 11.09 - Środa 

1700 - 1830 - Ultimate frisbee z KS Albatros Szczecin - plaża miejska, Wyspa Grodzka

1830 - 1930- Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet - Wyspa Grodzka przy marinie

12.09 -Czwartek

1800 - 1900- Boks Tajski z klubu Sportowego Marcina Parchety- Mistrza Świata w Tajskim Boksie 

13.09 -Piątek

1700 - 1800 - QS Bachata

14.09 -Sobota - Ostatni dzień - piknik WOPR- Pasjonująca sobota

1600 - 1700 - HIP HOP Replay przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1700 - 1800 - Capoeira przy Urzędzie Celnym Przy Moście Długim, ul. Zbożowa 1 

1800 - 1900 -Hula Hop/warsztaty śmiechu/ warsztaty śmiechu  WYSPA GRODZKA przy Marinie 
















Informujemy, że w serwisie stosowane są pliki cookies. x