Festiwal Muzyki i Sportu

WIELKI PIKNIK PASJI – czyli XV Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI

5 czerwca 2016 r. teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – Pozarządowo! W jego granicach zamieszkają pełne pasji i energii do działania szczecińskie organizacje pozarządowe, które na co dzień zmieniają rzeczywistość wokół nas. Nie zabraknie konkursów, pokazów, muzyki i dobrego humoru!

O aktywny wypoczynek i najbardziej zwariowane atrakcje w POZARZĄDOWIE zadba Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom. Przygotujcie się na ekstremalną niedzielę! Co nas czeka: 
Pokazy i Warsztaty ze Street Dancu ze szkołą tańca Replay Dance i Michałem Pawłowskim uczestnikiem You Can Dance.
Najbardziej kolorowe i zwariowane warsztaty street artu dla całej rodziny.
Ekstremalnie oszałamiający tor skimboard’owy dla wszystkich.
Mrożące krew w żyłach pokazy skoków rowerowych z rampy.
SkatePark Andegrand.pl ustawiony na centralnym parkingu przy Błoniach. 
Najmuzyczniejsze warsztaty beatbox’ingu. 
Spotkania z Legendami Szczecińskiego Sportu.
Wyginanie z Joginami dla zdrowia i urody ze szkołą Jogi Klasycznej. 
Pokazy i zajęcia z Mistrzem Świata w sztukach Walki Marcinem Parchetą. 

Bene Sport Centrum przeprowadzi zajęcia obejmujące wiele godzin sportowej zabawy, podczas których dzieci będą mogły poskakać na trampolinach, postrzelać z łuku lub pograć w mini piłkę nożną, natomiast dla osób dorosłych przygotowane zostaną boiska do badmintona, siatkówki, koszykówki oraz Strefa Fitness, na której każdy będzie mógł nieodpłatnie, na świeżym powietrzu uczestniczyć w zajęciach rodem z sali fitness, a wszystko to pod okiem profesjonalnego instruktora. Dla najmłodszych przewidziany jest również „Kącik Malucha”, czyli strefa dla dzieci do lat 6, otwarta przez cały czas trwania imprezy, obsługiwana przez rodzinę Klaunów, którzy będą przeprowadzali skecze, puszczali wielkie mydlane bańki, wiązali balony, jak również zajmą się obsługą dmuchanego zamku. Całą zabawę na Jasnych Błoniach będą koordynowali odpowiednio przeszkoleni animatorzy
Informujemy, że w serwisie stosowane są pliki cookies. x